Сегодня:
Херсон C
Новые статьи
В Украине собираются ввести ряд усилительных мер для киберзащиты....
В наши дни на рынке доступно множество различных марок, форм и стилей углей для...
Задержать браконьеров удалось благодаря сотрудничеству пограничников, полиции,...
Использование готовых сигаретных гильз – достойная альтернатива самокруткам –...
В Украине цены на интернет-услуги пошли в рост....
Сьогодні казино пропонують користувачам максимально вигідні умови гри, великий...
Снегопад продолжает нещадно засыпать улицы города....
В Верховную Раду внесли законопроект, которым предлагают пожизненно лишать...
В пятницу, 21 января, в Херсонской областной клинической больнице произошел...
Toyota готовится к новому закрытию своих заводов по всему миру в феврале, что...
Day.ks.ua » Видео » Перші в світі екологічно чисті батарейки розроблені в Індії

Перші в світі екологічно чисті батарейки розроблені в Індії

19 авг 2021, 10:16, bambr226
0 комментариев   
aloe_vera
Можливо, скоро звичайні батарейки, всередині яких знаходиться небезпечний токсичний коктейль, відійдуть у минуле. В Індії в рамках стартапу Aloe E-Cell були створені інноваційні батарейки, одним з інгредієнтів яких стало алое вера.

Це перші в світі абсолютно безпечні для природи і екологічно чисті батарейки. Принцип їх роботи заснований на перетворенні хімічної енергії рослини в електричну.

При розробці було вирішено замінити небезпечні хімічні речовини, що містяться в звичайних батарейках, на рослинний електроліт. В результаті при виробництві вдалося відмовитися від використання ртуті та інших небезпечних для здоров'я металів.

Результатом роботи команди винахідників стали батарейки, які не забруднюють грунт і є безпечними як для людини, так для рослин і тварин.

Крім того, творці стверджують, що їх виробництво обходиться на 10% дешевше, ніж виробництво звичайних батарейок, а ресурс на цілих 50% перевершує ресурс тих батарейок, до яких ми звикли. Утилізувати їх легко, і вони не можуть стати причиною пожежі. Тобто використовувати такі джерела живлення набагато доцільніше, ніж звичайні.

Тож алое вера, яке широко використовується для виробництва лікарських препаратів та іншої продукції, знайшло своє застосування і у виробництві джерел живлення.

Розробники вказують на те, що звичайні батарейки представляють величезну небезпеку для здоров'я людей і сильно забруднюють грунт, якщо їх не утилізувати правильно, а просто викидати. 

Перехід на використання «зелених» батарейок, виготовлених на основі алое вера та інших безпечних інгредієнтів, допоможе зробити нашу планету чистіше і безпечніше для життя її мешканців.

Концепція створення інновації належить індійцям. Відповідно, виробництво нових батарейок може стати гарною підмогою для розвитку індійської економіки. Ідея їх серійного виготовлення в даний час набирає все більше прихильників.

Комментарии
 • Смайлы и люди
  Животные и природа
  Еда и напитки
  Активность
  Путешествия и места
  Предметы
  Символы
  Флаги
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив